alexandrite lazer bursa

Bursa Estelif Güzellik ailesi olarak siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm lazer epilasyon tekniklerini bünyemizde barındırmaktayız. Bunlardan biri de alexandrite lazer  Merkezimizde uzmanlarımız tarafından cilt tipiniz incelendikten sonra hangi lazer tekniğinin kullanılacağına karar verilir. Cilt renginiz çok koyu değil fakat tüy renginiz koyuysa genellikle alexandrite lazer tekniği uygulanır.

Alexandrite lazer tekniği derindeki kıl köküne ulaşarak kalıcı sonuç almanızda en etkili yöntemlerden biridir. Alexandrite lazer tekniği cilde 3 cm’den atış yaptığı için herhangi bir hijyen ve yanık sorunu yaşanmamaktadır. Son yılların en gelişmiş lazer epilasyon tekniklerinden olan alexandrite lazer Estelif Güzellik merkezimiz tarafından eğitimini almış kişiler tarafından uygulanmaktadır.

Alex Lazer Fiyatları

Alexandrite lazer epilasyon uygulamasında 6 seans  istenmeyen tüylerden kurtulmak için yeterli olacaktır. Hız açısından diğer tekniklerden daha hızlı olması nedeniyle özellikle sırt ve bacak epilasyonlarında daha çok tercih edilmektedir. Seanslar 30-35 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Ayrıca cihazın precooling özelliği sayesinde işlem sırasında soğutma yaptığı için epilasyonunuz ağrısız ve sızısız bir şekilde gerçekleşmektedir.

Estelif Güzellik merkezimizde Alexandrite lazer uygulamasının yanı sıra tüm lazer teknikleri mevcuttur. Uzmanlarımız cilt tipinizi değerlendirdikten sonra size uygun lazer epilasyon uygulamasına karar verip güvenli bir şekilde uygulamaktadır. Yapmanız gereken merkezimizi ziyaret edip uzman ekibimizle tanışmak. www.estelifguzellik.com adresinden tüm merak ettiklerinizi öğrenebilir telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.